top of page

​JEDNODUCHÁ, ZÁBAVNÁ A EFEKTIVNÍ VÝUKY PRO ZAČÍNAJÍCÍ KYTARISTY

Učit se hrát na kytaru by mělo být v prvé řadě zábavné a jednoduché na pochopení, ne těžké a nudné. jakou cestu si zvolíš?

Věděl jsi, že víc jak 65% začínajících kytaristů to vzdá a skončí s hraním nejpozději do 12 měsíců? Proč tomu tak je? 

Pravdou je, že se většinou rozhodnou učit na vlastní pěst a/nebo si nezvolí správného učitele. Výsledkem pak je nejčastěji pocit frustrace, znudění pramenící z toho, že neví, co cvičit  a nebo naopak pocit zahlcení příliš mnoha informacemi, které jsou dnes na internetu dostupné.

breaking-2858673_1280_edited.jpg

Ty nejsi jako oni, už jen proto, že jsi dočetl až sem. Vím, jak se cítíš a jakou pomoc hledáš. Co bys řekl na:

  • kytarové lekce, které jsou srozumitelné i pro úplně laiky a zároveň Tě budou bavit

  • kytarové lekce, které Ti přesně řeknou, kdy a jak máš co cvičit

  • kytarové lekce zaměřené na úplné začátečníky, tzn. nebudeš se muset zabývat věcmi, které jsou pro Tebe zatím příliš složité

  • kytarové lekce pod vedením zkušeného a úspěšného učitele, který se specializuje na studenty jako Ty a který přesně ví, co potřebuješ a jak Ti pomoct

Pokud hledáš právě tohle, pak jsi na správném místě. Zavolej si nebo napiš o úvodní hodinu zdarma, která Tě k ničemu nezavazuje a přijď se přesvědčit, že to funguje. Pokud budeš chtít, můžu Ti na této úvodní hodině navíc poradit s koupí správné kytary.

brnká

Hraní na kytaru je výborná relaxace. Pokud už nějakou dobu přemýšlíš, že by ses tomuto koníčku chtěl věnovat, TEĎ nastal ten správný čas s tím něco dělat. Na co dál čekat? Prostě se na to vrhni a začni hned. Moc rád Ti s tím pomůžu. První krok - nezávazná úvodní hodina zdarma - Tě bude stát jen úsilí přijet za mnou do Chropyně.

Výuka je určena pro hráče na elektrickou i na akustickou kytaru.

Kytara je nádherný nástroj a je umění se na ni dobře naučit hrát. Když na ni ovšem začínáš, je úplně normální, že narazíš na celou řadu překážek a máš spíš víc otázek než odpovědí. Co mám vlastně cvičit? Jak zahraju tohle? Hraju to vůbec dobře? Proč mi to pořád nejde zahrát rychleji? Jak se vlastně správně drží trsátko?

Když si necháš poradit, ušetří Ti to spoustu času i nervů.

bottom of page