top of page

Slap neboli hra palcem je jedna z nejoblíbenějších technik hraní na baskytaru. Aby ne, když je na pohled tak efektní a pro oko diváka tak atraktivní. Myslím, že se shodneme na tom, že každý, kdo viděl slapujícího baskytaristu, který své řemeslo ovládal, tak na toho byla radost pohledět. Který basák aspoň na chvilku nezatoužil po tom se takhle naučit hrát?

Přesto zůstává tahle technika pro mnohé zapovězená a to je velká škoda. Tak jako ve všem ostatním, i tady se ze začátku může zdát nedosažitelně obtížná. Pokud ale přesně víte, co a jakým způsobem je potřeba cvičit, všechno jde mnohem snáz. I tak to může někdy trvat dlouhou dobu.

CHCEŠ SE NAUČIT SLAPOVAT ZA 3 MĚSÍCE?

Mám pro Tebe nabídku intenzivního kurzu, ve kterém se zaměříme pouze a jenom na slap. Pokud už nechceš na nic čekat a vrhnout se rovnou na věc, pokud se chceš zlepšení téhle techniky věnovat v následujících týdnech víc než čemukoliv jinému a chceš na sobě vidět rychlé výsledky, pak je tento kurz určený právě pro Tebe!

Jak poznám, že je tento kurz právě to, co hledám?

  • Ještě nikdy jsem nezkoušel slapovat, protože nevím jak na to, ale moc bych se to chtěl naučit.

  • Už jsem zkoušel slapovat, ale nezní mi to tak, jak bych si představoval.

  • Snažím se hrát slapem, ale nevím, zda mám správnou techniku.

  • Naučil jsem se základní pohyb palcem, ale nevím jak tuhle techniku dál rozvíjet.

  • Nejde mi hrát palcem rychle.

  • Nevím, jaké tóny bych měl slapem hrát, aby to znělo dobře.

  • Chtěl bych umět hrát slapem jako profesionál.

Pokud ses našel alespoň v jednom z těchto bodů, pak Ti tento kurz pomůže vyřešit to, s čím aktuálně bojuješ.

KURZ PROBÍHÁ OD ZAČÁTKU ŘÍJNA DO POLOVINY PROSINCE 2019 S TÍM, ŽE SE BUDEME SCHÁZET 1x TÝDNĚ. CELKEM NÁS TEDY ČEKÁ 12 INTENZIVNÍCH LEKCÍ, V NICHŽ SE BUDEME VĚNOVAT JEN A POUZE TOMU, ABYS UMĚL HRÁT PALCEM JAKO NIKDY PŘEDTÍM. POTŘEBUJEŠ JEN SVOU BASKYTARU, VŠECHNO OSTATNÍ DOSTANEŠ ODE MĚ. 

Cena za celý kurz (12 týdnů) činí 3490,- (tj. přibližně 290Kč/týden).

Zvýhodněná cena pro mé aktuální studenty: 2490,-

Tato částka bude uhrazena najednou do konce září 2019. Po osobní domluvě je také možné rozdělit platbu na dvě nebo tři splátky (samozřejmě bez navýšení). Minimálně první splátka musí být uhrazena před začátkem kurzu.

Věřím, že výsledky, kterých spolu během těchto 12 týdnů dosáhneme, daleko ve své hodnotě přesáhnou investovanou částku.

V případě jakýchkoliv dotazů využij formulář níže. Do předmětu napiš „SLAP“ a zeptej se na cokoliv, co Tě zajímá.

Pokud máš zájem absolvovat kurz SLAPMASTER, tak neváhej, příště už se tato nabídka nemusí opakovat. Vyplň formulář níže, do předmětu napiš „SLAP PŘIHLÁŠKA“ a já Ti na Tvou mailovou adresu zašlu co nejdříve všechny potřebné informace. Pokud budeš chtít platbu rozdělit na více splátek, tak mi to připiš k přihlášce.

UZAVÍRKA PŘIHLÁŠEK JE 25.9. 2019 VČETNĚ!!!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše zpráva byla odeslána!

IMG_9936 kopie_edited.jpg

O Autorovi: Tomáš Sklenář má dlouholeté zkušenosti jako aktivně hrající baskytarista (momentálně působí v kapelách Symphonity a Josef Cigánek Band) i jako učitel hry na tento nástroj.

bottom of page