top of page

KYTAROVÉ LEKCE, KTERÉ BUDOU VAŠE DÍTĚ BAVIT? 

  • Máte doma dítě ve věku 5-8 let, které projevilo zájem o hru na kytaru?

  • Chcete v něm probudit a rozvíjet hudební nadání?

  • Máte špatnou zkušenost z hudebních škol, kdy dítě absolutně nechápe noty a hudební teorii a je hraním spíše otrávené? 

  • Víte také, že hra na hudební nástroj je pro Vaše dítě prospěšná v mnoha jiných směrech? 

děti1.jpg

Nabízíme řešení - kytarové lekce, které budou Vaše dítě bavit, na které se bude rádo vracet a těšit se a na kterých jednoduchou formou a pomocí mnoha her získá nenásilně potřebné znalosti. Domluvte si úvodní konzultaci zdarma, řekněte mi Vaše představy a pobavme se o vhodné výukové strategii, kterou se pokusíme stanovit na míru Vašemu dítěti, ale i Vašim potřebám a časovým možnostem.

Naše škola se jako JEDINÁ v České republice může chlubit členstvím v prestižním americkém Elite Guitar Teachers Inner Circle, což garantuje vysokou úroveň vzdělání Vašich dětí.

Hra na kytaru se může, ale také nemusí stát pro Vaše dítě celoživotním koníčkem. Ať tak či onak, existuje mnoho odborných studií ukazujících, že hudební vzdělávání u dětí obecně pomáhá v rozvoji mnoha dalších schopností a dovedností - lepší koordinace, soustředění, budování sebevědomí, to jsou jen některé z věcí, díky kterým je hudba jednou z nejlepších možných dětských aktivit.

Samozřejmě záleží na výběru dobrého učitele. Je mnoho takových, kteří nedokážou dítěti správně vysvětlit základy hudební teorie. Pokud děti nechápou, co dělají, tak je to nebaví a samozřejmě demotivuje k dalšímu cvičení. Je to jeden z nejčastějších důvodů, proč si dítě znechutí hru na hudební nástroj.

 

Dětem nelze vysvětlovat noty a jejich fungování stejně jako dospělým, což se bohužel mnohdy děje. Proto u nás razíme heslo, že hodiny musí být zábavné. Za pomocí mnoha her, přístupu vyučujících a unikátních certifikovaných pomůcek a metodiky Ireny Krškové se Vašemu dítěti dostane pod kůži vše, co je potřeba.

Pohodlné, dostupné, profesionální

Ve Škole kytary Chropyně plně chápeme zaneprázdněnost rodičů, je nám jasné, že vozit děti po různých kroužcích, stíhat úkoly a do toho ještě hromadu dalších povinností, je mnohdy téměř nadlidský úkol. Snažíme se Vám to alespoň trochu ulehčit.

  • V blízkém okolí se nachází obchod s potravinami i supermarket, čekání na dítě je tedy možné využít třeba nákupem

  • Dle možností se budeme snažit vyhovět Vám s termínem, který je pro Vás nejlepší

  • Nacházíme se v klidné lokalitě v centru Chropyně, kde není problém s parkováním

Domluvte si úvodní konzultaci pro více informací. Konzultace je nezávazná a zdarma.

bottom of page