top of page

Představ si, že bys uměl zahrát bez přemýšlení jakýkoliv akord v jakékoliv pozici. A tím nemyslím jen ty základní běžně známé tvary.

Představ si, že bys dokázal každou řadu akordů okořenit tak, jako nikdo ve Tvém okolí.

Představ si, že i základní akordy v Tvém podání zní parádně a že s nimi dokážeš tvořit originální vlastní hudbu. Nezní to skvěle?

Akordy jsou obsáhlým tématem a dobře vím, že si s ním spousta kytaristů neví rady nebo mají jen povrchové znalosti. Existuje více než tisíc (!) způsobů, jak je zahrát. Většina kytaristů si vystačí s 10 - 15 základními akordy, ti lepší jich zvládnou 50 - 60. Jen malé procento kytaristů ale pronikne opravdu do hloubky a naučí se s akordy pracovat. Chceš být jedním z nich?

,,Chci, to by bylo super, ale než se to všechno

naučím, tak to bude trvat spoustu měsíců

nebo i několik let." V tom máš částečně pravdu.

Co kdybych Ti nabídl něco, co by tuhle dobu

výrazně zkrátilo? Tak pokračuj dále.

 

Hraní akordů je pro většinu kytaristů palčivé téma.

Já jsem na tom byl před mnoha lety podobně,

ale od té doby se hodně změnilo. Spoustu věcí

jsem se naučil, zpracoval a následně vytvořil

osnovu programu, abych všechny znalosti mohl

předávat dále.

 

A protože čas je to nejcennější, co máme a není ho nazbyt, rozhodl jsem se vytvořit unikátní a intenzivní výukový kurz s názvem Kompletní Průprava Světem Akordů, v němž všechno probereme během pouhých tří dní (namísto toho, abych tomu věnoval půl roku klasické výuky).

 

kompletní průprava světem akordů proběhne ve dnech 30.8.-1.9.2024.

Cílem kurzu je naučit se, porozumět, dokonale ovládat a používat akordy na celém hmatníku, a to jak při doprovodné, tak při sólové hře (ano, akordy můžeme používat i v sólové hře). Je určen jen seriozním zájemcům a zapáleným kytaristům. Rozhodně na to není potřeba mít nějaký speciální talent či jiné schopnosti, není nezbytné ovládat hudební teorii akordů. Vše potřebné se naučíš během kurzu.

 

                          Jedno omezení ale přece jen mám. Kurz není pro úplně začátečníky! Předpokladem je                              plynule zahrát a střídat alespoň základní akordy. 

                          Pokud si nejsi jistý, zda máš dostatečné schopnosti pro absolvování kurzu, stačí mi                                  napsat na mailovou adresu tomas.skl@seznam.cz a já Ti řeknu, zda ano nebo ne.

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ

frustrated-player-guy-med-opt2-768x473.jpg

Jirka: "Mé očekávání se naprosto splnilo. Kurz byl velice obsáhlý, a přesto nebyl nudný... Vysvětlovanou látku jsme si hned zkoušeli a vše jsme tak hned mohli lépe pochopit. Hodně mě to obohatilo a cítím se zase být o trochu víc muzikantem."

 

Co všechno se v kurzu naučíš?

 • Získáš srozumitelný přehled o základních i složitějších akordech; pokud jsou pro Tebe akordy neprobádaným světem, dozvíš se a naučíš vše potřebné, pokud už v sobě máš nějaké základy, tak si je upevníš a rozšíříš o několik dalších úrovní

 • Naučíš se spoustu nových tvarů, jak chytat akordy

 • Pochopíš různé akordové značky a naučíš se je zahrát v různých pozicích

 • Naučíš se akordy na sebe lépe napojovat a tvořit z nich mnohem zajímavější kombinace než doposud

 • Budeš vědět jak zahrát rozšířené akordy (např. 9, 11, 13 atd) a jak je zařadit do hraní, aby zněly parádně

 • Dozvíš se, jak se z dvou základních akordů dají vytvořit super kombinace

 • Dozvíš se, co jsou to substituce akordů a jak je používat. Nejlepší na tom je, že to můžeš používat pořád a pořád dokola a vždy to bude fungovat.

 • Zjistíš nové způsoby, jak používat akordy v různých stylech (dokonce i v rocku a metalu)

 • Naučíš se pracovat s dizonancí, tj. uvidíš, že i "špatně znějící" akordy se dají také používat a ve správném kontextu mohou znít překvapivě dobře

 • Vše se naučíš během jednoho víkendu (pátek - neděle). Místo dlouholetého získávání informací metodou pokus - omyl dostaneš ucelený návod a přehled, který Ti nikdo jiný u nás v této formě nenabídne

 • A mnoho dalšího; kromě toho si můžeš vyměňovat poznatky a zkušenosti s jinými podobně nadšenými muzikanty, což je k nezaplacení

Kompletní průprava světem akordů je opravdu intenzivní kurz pro zapálené kytaristy, kteří chtějí své hraní posunout nad úroveň průměru. Nechci na semináři mít studenty, kteří se přijdou jen podívat a zkusit si to, ale takové, kteří o to opravdu stojí a budou na sobě makat. Jedině tak dosáhneme toho, že ti kurz dá to, co má. Z toho důvodu dopředu upozorňuji, že kurz nebude zadarmo a nebude levný. Jsem ale 100% přesvědčený, že náplň kurzu a hodnota, kterou Ti dá, mnohonásobně tuto cenu převyšuje. Abych byl upřímný, sám jsem za to, abych se tyto věci naučil, zaplatil mnohem více.

pexels-shvets-production-8929490.jpg

Představ si 3 dny intenzivního tréninku po 8 hodinách, tj. 24 hodin celkem. Kdybych kurz rozdělil do jednotlivých lekcí, což bych mohl, tak by to vyšlo téměř na půl roku, k tomu si připočti čas a náklady na dopravu. Z toho důvodu jsem zvolil tuto variantu.

Pokud to s kytarou myslíš vážně, pokud Tě hraní baví a víš, že se tomu chceš ještě v dalších letech věnovat a pokud chceš investovat do svého hudebního vzdělání namísto sledování bezplatných videí na internetu, pak je kurz Kompletní Průprava Světem Akordů právě pro Tebe!

K tomu všemu jako účastník kurzu ještě ZDARMA získáš tyto BONUSY:

 • 4 PŘEDTRÉNINKOVÉ MODULY - před konáním kurzu Ti v průběhu 4 týdnů přijdou do mailu 4 předtréninkové moduly se cvičeními, které Tě na samotný kurz připraví ještě lépe

 • UCELENÝ ŠANON KOMPLETNÍ PRŮPRAVA SVĚTEM AKORDŮ, ve kterém budeš mít vytištěné a přehledně seřazené vše, co se na semináři naučíme; budeš tak mít pomůcku, do které můžeš doma nahlédnout a znovu si projít nebo zopakovat, co jen budeš chtít

Je to pro Tebe zajímavé? Pokračuj tlačítkem dále k informacím o placení.

bottom of page