top of page

(bas)kytarový kemp

Jedinečná příležitost, jak zlepšit své schopnosti během jednoho jediného dne

(Bas)kytarový kemp je intenzivní jednodenní setkání studentů Školy kytary Chropyně. Jeho cílem je naučit se používat v praxi všechny dovednosti a znalosti, které jsi na kytaru (ať už basovou, akustickou, či elektrickou) zatím získal, trénovat je k dokonalosti a naučit se je kombinovat dohromady mezi sebou, případně s některými novými. Jeho smyslem je pomoct Ti stát se lepším muzikantem během co nejkratší doby.

Tento kemp je určený jak začátečníkům, tak pokročilým. Nezáleží na tom, kolik toho momentálně umíš. Nejde vůbec o to, zda budeš mezi účastníky nejlepší nebo nejhorší. Jde o to správně používat to, co již umíš. V žádném případě se nemusíš obávat, že toho umíš málo nebo vůbec nic. Naopak tím spíš je Tvá účast důležitá. Osnova celého kempu je koncipována tak, že si na své přijdou jak začátečníci, tak pokročilí.

Během tohoto jednoho dne budeš zejména hrát a hrát a hrát pod mým vedením a dozorem, takže budu mít spoustu času pro to pomoct Ti eliminovat chyby ve Tvém hraní a tím pádem Tě rychleji posunout kupředu. Garantuji Ti, že posun a zlepšení, které zaznamenáš během tohoto kempu bude takové, jaké jsi během tak krátké doby v minulosti ještě nezažil. 

Není potřeba si připravovat cokoliv dopředu. Veškeré materiály ode mně dostaneš na místě. S sebou stačí mít :

  • vlastní nástroj

  • dobrou náladu

  • chuť hrát

(Bas)kytarový kemp se uskuteční v Chropyni na adrese Náměstí Svobody 55 (tam, kde se běžně scházíme).

Termín: 11.9.2021 (sobota), orientační čas 9:00 - 16:00.

reference:

Dufek.jpg

Jirka: ,,Kemp se mi líbil hodně! Nejvíc se mi líbila aplikace různých technik a zlepšování schopnosti vymýšlet vlastní kytarové motivy. Za jeden den na sobě cítím zlepšení, avšak čím víc se učím, tím víc poznávám, kolik toho ještě neumím...
Pokud bych měl možnost, určitě bych takové akce navštěvoval častěji. Jsem rád za takového učitele, který obětuje svůj volný čas ve prospěch svých žáků a má k nim přátelský přístup."

Marek: ,,Kemp byl super, super, super, bylo to výborně vymyšlené a zorganizované.

Pokud bych měl něco vypíchnout, tak Tvůj individuální přístup, a to i přesto, že to byla skupinová akce. Dozvěděl jsem se spoustu nových věcí a taky u mnoha věcí pochopil, co dělám špatně a na co se musím více zaměřit. Navíc je pravda, že doma bych se k šestihodinovému cvičení nedokopal."

Marek.jpg
Dlabač.jpg

Jarda: ,,Bohužel jsem na kempu nemohl být až do konce, ale už jen to, že mě dost mrzí můj dřívější odchod o lecčems vypovídá. Vždycky, když se sejde na jednom místě skupina stejně ,,postižených" muzikantů, tak je to super. Oceňuji, jak jsi vybral jako téma něco, čemu se mohli věnovat jak začátečníci, tak i pokročilí.

Nesporná výhoda tohoto kempu je, že se intenzivně hraje a když už si myslím, že mi to docela jde, tak příjdeš ty a srovnáš mě do latě - to doma nikdo neudělá, a když budu cvičit několik hodin blbě, tak si jen můžu ublížit - technicky. Pro mě je největším přínosem Tvůj neustálý dohled a oprava chyb ihned v daný okamžik."

Zdeňa: ,,Tak za mě určitě jen kladný hodnocení. Je pravda, že takhle dlouho jsem ještě kytaru nedržel, takže prsty mám solidně zrychtovaný :) Dokonce jsem se do toho jednou tak zabral, že jsem málem prošvihl přestávku :))

Určitě bych takovou akci uvítal i častěji. Hlavně byl taky prostor se jaksi sblížit s ostatníma a případně splknout o jejich hudebním světě mimo školu, na což v hodinách moc času nezbývá. Takže za mě velkej palec nahoru a díky za tuhle akci..."

Honza: ,,Kemp byl parádní a dobře zorganizovaný. Těžko se mi něco vyzdvihuje, myslím, že všchno bylo dobrý. Určitě na sobě cítím zlepšení ať už v teorii, tak v praxi. Super akce, moc se to povedlo!"

bottom of page