Leží Ti Doma V Koutě Kytara A Pořádně Nevíš, Jak Si Na Ni Zahrát?

A Jak Dlouho Už Si Říkáš, Že By Ses Na Ni Někdy Rád Naučil?

Chceš Se Naučit Pár Akordů A Zahrát Si Své Oblíbené Písničky?

Pokud Tě láká představa zahrát si v létě s přáteli a doprovázet je na kytaru nebo by sis občas zahrál doma jen tak pro radost, pak je právě pro Tebe na míru ušitý kurz Trampské kytary, který nabízí Škola kytary Chropyně.

Pod vedením zkušeného lektora se naučíš základní i složitější akordy, jak hrát správně pravou rukou a jaké rytmy můžeš používat, naučíš se vybrnkávat prsty a zahrajeme si spolu spoustu písniček, na kterých můžeš procvičovat vše, co se spolu naučíme.

Hraní na kytaru je výborná relaxace. Pokud už nějakou dobu přemýšlíš, že by ses tomuto koníčku chtěl věnovat, TEĎ nastal ten správný čas s tím něco dělat. Na co dál čekat? Prostě se na to vrhni a začni hned. Moc rád Ti s tím pomůžu.

NAPIŠ MI O ÚVODNÍ HODINU

ZDARMA

nebo mi zavolej na 
733 512 059

Pro ty náročnější z vás je možnost zvolit si kurz Úvod do klasické kytary.

V tomto kurzu je kladen důraz na správné zvládnutí techniky, je zde více prostoru pro vysvětlení základní hudební teorie jednoduchou a srozumitelnou formou. Skladby, které budeš hrát, jsou složitější oproti předchozímu kurzu.

Pokud Tě uchvátil krásný zvuk klasické kytary a rád by ses na ni naučil, nebo pokud máš už nějaké základy ze ZUŠ, na které bys rád navázal, pak je Úvod do klasické kytary pro Tebe to pravé.

Máš-li zájem, NAPIŠ MI O TOM!